Wywoływanie negatywów

neg_2

Tak, to prawda, możesz u nas wywołać klasyczne negatywy. Wielu fotografów do dzisiaj uważa, że zdjęcia z aparatów cyfrowych nigdy nie będą miały tego klimatu, co utrwalone na filmie negatywowym. Na pewno jest w tym sporo prawdy. Zresztą co tu dużo mówić, wystarczy zobaczyć jak dużą popularnością cieszą się dzisiaj radiowe audycje muzyczne, w których prezenterzy odtwarzają nagrania z czarnych, winylowych płyt. Myślę, że analogia wystarczająco uprawniona.

Wracając do obróbki negatywów: filmy wywołujemy w standardowym (tzn. nieprzyspieszonym) procesie C-41. Jego kondycja, jak przystało na standard Kodak Express jest na bieżąco monitorowana. A jak wiadomo, podstawą wykonania dobrej jakości odbitki jest dobre wywołanie filmu.
Tego u nas możesz być pewien!

neg_2

A jeśli przy okazji porządków domowych znalazłeś jakiś zapomniany, niewywołany jeszcze negatyw, przynieś go do nas. Dzięki temu, że nasz procesor filmowy ma możliwość modyfikacji wywoływania negatywów (push processing), jestesmy w stanie uratować Twoje filmy nawet wtedy, gdy ich przeterminowanie sięga dziesięciu, a czasami nawet więcej lat.

Zobacz, jak ostatnio poradziliśmy sobie z wywołaniem czarno-białego filmu negatywowego, który – wg dostępnych informacji oraz naszych szacunków – został założony do aparatu w latach trzydziestych ubiegłego stulecia.

cennik obróbki negatywów