Praca z klientem

Niespotykana w innych laboratoriach bezpłatna usługa,
która pozwala Klientowi mieć realny wpływ na wygląd swoich zdjęć.

PracaZKlientem

Najkrócej rzecz ujmując, u nas masz możliwość brać udział w obróbce kolorystycznej swoich zdjęć. Na bieżąco widzieć będziesz na monitorze efekty naszych działań. Co więcej: liczymy na Twoją pomoc w doborze właściwej kolorystyki, bo chcemy, abyś to Ty od początku do końca czuł się autorem zdjęcia.

Oczywiście, nie oznacza to, że sami nie damy rady wykonać odpowiednich korekt. Damy na pewno . Ale nie zawsze jest tak, że nasze wyobrażenie o konkretnej sytuacji zdjęciowej odpowiada uwiecznionej rzeczywistości. I dlatego, w trosce o najwierniejsze oddanie barw, proponujemy właśnie wspólną pracę nad zdjęciami. Z góry jednak uspokajamy, że nie ma się czego obawiać! Twoja obecność sprowadzać się będzie do asystowania nam, a nie do wyręczania nas. Chcemy, abyś – cały czas widząc efekty pracy na monitorze – miał realny wpływ na efekt finalny, czyli odpowiednią kolorystykę zdjęcia. Na skalibrowanym sprzętowo monitorze zobaczysz bowiem każdą minimalną nawet zmianę w kolorystyce zdjęcia, a dzięki pracy w standardzie WYSIWYG (What You See Is What You Get, Dostajesz to, co widzisz), upewnisz się, że odbitka ma tę samą kolorystykę i tonację, jaką widziałeś na monitorze.

Już dziś umów się z nami na wspólną pracę i  zobacz, w jak prosty sposób możesz mieć wpływ na jakość swoich zdjęć. Bardzo szybko spostrzeżesz, że nie taki diabeł straszny. Jesteśmy w pełni przekonani, że z własnoręcznie skorygowanymi zdjęciami wyjdziesz z naszego laboratorium w pełni usatysfakcjonowany.

 

Nawet z najlepszego i najdroższego aparatu nie otrzymasz plików,
które bez żadnej korekcji nadawałyby się do wywołania z nich zdjęć.
Każde zdjęcie, w mniejszym lub większym stopniu, wymaga poprawy koloru.