O nas

Jesteśmy rodzinną firmą, która od zawsze związana jest z fotografią. Staramy się solidnie i przede wszystkim uczciwie podchodzić do klienta i jego potrzeb. Z doświadczenia bowiem wiemy, że nie ma nic cenniejszego, niż zadowolony i stały klient.

Nasze laboratorium działa w ramach ogólnoświatowego programu Kodak Express Cyfrowy Świat. Program ten nakłada na uczestniczące w nim laboratoria konieczność spełnienia najwyższych standardów jakościowych. W praktyce oznacza to ciągły nadzór nad stanem procesów chemicznych oraz pełną kontrolę jakości wykonywanych zdjęć. W tym standardzie nie ma miejsca na niedoróbki!

Cechą, która w szczególny sposób wyróżnia nas na rynku usług fotograficznych, jest unikalne podejście do kwestii jakości zdjęć. Oznacza to, że u nas wszystkie zdjęcia podlegają indywidualnej korekcie. Poprawa balansu bieli, korekta histogramu, regulacja jasności i kontrastu – te wszystkie parametry, które w decydujący sposób wpływają na końcową jakość zdjęcia, są przez nas bezpłatnie wykonywane. Jakie daje to rezultaty? W ramach testu proponujemy wywołać te same zdjęcia w naszym laboratorium oraz w jednym z hipermarketowych lub drogeryjnych laboratoriów. Wnioski nasuną się same.

Zapraszamy zatem do odwiedzenia naszego laboratorium.
Jesteśmy pewni, że od nas wyjdziesz zadowolony!