Fotoksiążka

Zamiast zanudzać znajomych niekończącym się pokazem zdjęć z komputera,
zachwyć wszystkich wyjątkowym albumem!

FB_1

Fotoksiążka to w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularna forma prezentacji zdjęć. I choć tradycyjne albumy wciąż mają dominującą pozycję wśród sposobów przechowywania i prezentacji fotografii, to właśnie fotoksiążka, ze względu na swą innowacyjność, coraz śmielej sobie poczyna na tym polu. Tym bardziej, że może być ona nie tylko atrakcyjną formą zachowania wspomnień, lecz również ciekawym sposobem przedstawienia oferty firmy czy nawet pomysłem na własne portfolio.

FB_2

Niepodważalną zaletą naszej fotoksiążki jest fakt, że projektuje się ją samemu. Do Twojej dyspozycji oddajemy doskonałe oprogramowanie, które w mgnieniu oka przeprowadzi cię przez cały proces tworzenia niepowtarzalnej fotoksiążki. Szeroki wachlarz szablonów, różnorodność teł, możliwość dołączania tekstów – wszystko to stanowi o bogatych możliwościach tego programu.

Nasze fotoksiążki wykonywane są na klasycznym papierze fotograficznym. Oznacza to, że w odróżnieniu od wszelkiego rodzaju technik wydruku, możesz się spodziewać najwierniejszego oddania kolorów. Prawda bowiem jest taka, że nawet najbardziej wyrafinowane metody druku nie są w stanie dorównać dobrej fotografii opartej na klasycznych materiałach światłoczułych.

FB_3

Dlaczego zatem warto wybrać naszą fotoksiążkę?

  • Program do jej kreacji jest bezpłatny i łatwy w obsłudze.
  • Tworzenie projektu fotoksiążki jest nie tylko czynnością samą w sobie, ale również doskonałą rozrywką dla całej rodziny.
  • Od samego początku panujesz nad całym projektem, wybierając szablony i zdjęcia.
  • W  jednej fotoksiążce zamykasz całą historię opowiadanego wydarzenia, wzbogacając ją o podpisy i inne dodatki.
  • Masz pewność, że Twoja fotoksiążka zostanie wykonana na klasycznym papierze fotograficznym, a nie wydrukowana.
  • Oferujemy bogaty wybór atrakcyjnych opraw.
  • Do Twojej decyzji pozostawiamy również decyzję co do formatu i ilości stron fotoksiążki. Szczegóły znajdziesz w cenniku.
Zobacz, w jak prosty i przyjemny sposób możesz stworzyć swoją własną Fotoksiążkę.