Fotokalendarz

Czy może być coś piękniejszego i atrakcyjniejszego od możliwości pochwalenia się rodzinie czy znajomym swoimi własnymi zdjęciami? Pewnie coś by się znalazło, ale prezentacja zdjęć, która z założenia powinna być zwieńczeniem całego procesu, który dumnie nazywamy FOTOGRAFOWANIEM, jest tym, do czego dążyć powinien każdy posiadacz aparatu.

Fotokalendarz

Taki właśnie cel przyświecał pomysłodawcom i twórcom różnych programów do kreowania i produkowania Fotokalendarzy, które w ostatnich latach stały się prawdziwym hitem na rynku. I nic w tym dziwnego! Cóż bowiem jak nie kalendarz jest właśnie tym, czym nie tylko wyrażamy swoje emocje, lecz nade wszystko dzielimy się z rodziną tymi chwilami, które były dla nas ważne i warte zatrzymania w czasie.

Fotokalendarz, który mamy przyjemność Ci zaproponować, ma niepodważalną zaletę: od początku do końca jesteś w stanie samodzielnie wykonać jego projekt.

Aby tego dokonać, musisz mieć do dyspozycji:

  • Zdjęcia

Ponieważ Fotokalendarz jest 13-kartkowy (12 miesięcy + karta tytułowa), co najmniej tyle zdjęć będzie Ci potrzebne. Jeśli jednak dysponujesz większą ilością zdjęć, pamiętaj, że w Fotokalendarzu możesz zamieścić ich nie więcej, niż 52.

  • Program

Bajecznie prosta i intuicyjna aplikacja. Stworzenie prostego projektu ogranicza się dosłownie do kilkunastu kliknięć myszką. Bogate możliwości edycyjne pozwalają na stworzenie Fotokalendarza, którego nie powstydziłby się doświadczony grafik komputerowy.

  • Trochę wolnego czasu

Ile? To zależy od stopnia złożoności projektu. Prosty jesteś w stanie przygotować w dosłownie kilkanaście minut. Jeśli jednak chciałbyś, aby Twój Fotokalendarz wyglądał oryginalnie i profesjonalnie. to… No cóż, ciężko to oszacować, ale ograniczeń czasowych w górę nie ma.

 

Kilka zdań o właściwościach naszego Fotokalendarza:

  • Formaty

w chwili obecnej Fotokalendarze oferujemy w dwóch formatach:
10 x 15 cm (biurkowy)
20 x 30 cm (wiszący)

  • Projektowanie

Założeniem jest, że Fotokalendarz projektuje się w domu na swoim komputerze. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach, zapraszamy do naszego laboratorium. Mamy przygotowane dla Ciebie stanowisko z komputerem, na którym będziesz mógł samodzielnie wykonać projekt. Oczywiście, cały czas będziemy do Twojej dyspozycji, służąc radą i pomocą. Zupełnie za darmo!

STYCZEŃ wcale nie musi być pierwszym miesiącem w Twoim Fotokalendarzu!
  • Korekta kolorystyki zdjęć

Zastanawiasz się cóż może się kryć pod tym zwrotem? Sprawa banalnie prosta: bezpłatnie poprawimy kolorystycznie Twoje zdjęcia, które zamierzasz umieścić w Fotokalendarzu. Skorygujemy poziom jasności, kontrastu, poprawimy kolory, aby jak najbardziej przybliżyć je do tych, które widziałeś w czasie robienia zdjęcia. Na pewno zastanawiasz się teraz: ALE PO CO??? Otóż prawda jest taka, że – poza nielicznymi wyjątkami – nie spotyka się tak naświetlonych plików, z których można otrzymać poprawne zdjęcia bez żadnych korekt. Praktycznie każde zdjęcie wymaga włożenia większej lub mniejszej ilości pracy, aby wyciągnąć z pliku taki kolor, jaki powinien być na zdjęciu. I nie chcemy od Ciebie za to żadnych pieniędzy.

Więcej o zagadnieniu bezpłatnej korekty kolorystyki zdjęć piszemy na tej stronie.
  • Wspólnie robimy projekt

Wiemy i rozumiemy, że nie każdy chce lub potrafi pracować samodzielnie z komputerem. Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy pomoc przy tworzeniu projektu Fotokalendarza. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zapytaj nas o szczegóły – chętnie odpowiemy na każde pytanie.

  • Jakość

Fotokalendarz wykonywany jest na klasycznym papierze fotograficznym, a nie drukowany. To jego ważna cecha, która ma ma bardzo duży wpływ na wierne oddanie barw i wszelkich niuansów kolorystycznych. Prawda jest bowiem taka, że tradycyjne metody fotograficzne nie mają sobie równych jeśli chodzi o oddanie barw.
A druk … no cóż, to oczywiście przyszłość, ale jak na razie dość odległa.